سایت رسمی هیئت فوتبال استان لرستان || Footballlorestan.ir

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین اولویت فوتبال لرستان در سال 94برای بهبود وپیشرفت فوتبال در استان چیست؟

تقویت باشگاه داری وحمایت از بخش خصوصی
توجه به فوتبال پایه واستعدادیابی
توجه به حضور تیم های لرستانی در لیگ های مختلف
تقویت اخلاق در فوتبال ومبارزه با بی اخلاقی

دیدن نتیجه تا به الان
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خبر داد: حضور تیم بانوان لرستان در لیگ برتر

چهارشنبه 17 تير 1394 04:07:48

حیدر بهاروند درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال بانوان لرستان و اینکه در لیگ برتر امسال حضور خواهند داشتن، گفت: برخیها گفتهاند تیم مال شهرستان ازنا بوده در صورتی‏‎که امتیاز آن متعلق به استان و هیات فوتبال است.

وی بیان کرد: یک فصل تیم را در اختیار هیات فوتبال ازنا قرار دادیم که خوشبختانه به لیگ برتر نیز صعود کرد ولی الان در اختیار استان است.

این عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هدف ما حضور تیم بانوان لرستان در لیگ برتر است، تصریح کرد: همه ما میدانیم فوتبال لرستان چه در بخش آقایان و چه بانوان با مشکل نداشتن اسپانسر مواجه است، اگر حامی مالی پیدا نشود ما چطور میتوانیم تیم را به مسابقات اعزام کنیم؟

بهاروند ادامه داد: شهرستان ازنا با مشکل زمین مناسب برای برگزاری فوتبال بانوان مواجه است هر چند گفتهاند این مشکل را رفع خواهند کرد ولی اگر این مهم انجام نشود بازیهای تیم در مرکز استان برگزار خواهد شد.

وی اذعان کرد: ما باید تمامی جوانب امر را در نظر بگیریم. هزینه اسکان یک تیم 20 نفری چقدر است و آیا ما میتوانیم آن را تامین کنیم؟ درست است که صعود کردهایم ولی باید شرایط استان نیز در نظر گرفته شود.

رئیس هیات فوتبال لرستان با بیان اینکه هزینه شرکت تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر رقمی بالغ بر یک میلیارد ریال است گفت: خانم فولادوند(سرمربی تیم) را موظف کردهایم تا تیم را جمع و جور کند و البته دنبال اسپانسر و حامی مالی نیز باشد.

بهاروند درباره اینکه اگر حامی مالی برای تیم پیدا نشود امتیازش فروخته خواهد شد، تاکید کرد: به هیچ‎وجه امتیازی فروخته نخواهد شد و تیم متعلق به لرستان بوده و خروج آن خیانت محض به استان است.آمار بازدیدها
» آنلاین : 1
» بازدید امروز: 16
» بازدید این هفته: 133
» بازدید این ماه: 81
» بازدید امسال: 7858
» کل بازدیدها: 42062
آخرین به روز رسانی :
چهارشنبه 17 تير 1394 04:07:48

آمار بازدیدها
» آنلاین : 1
» بازدید امروز: 16
» بازدید این هفته: 133
» بازدید این ماه: 81
» بازدید امسال: 7858
» کل بازدیدها: 42062
آخرین به روز رسانی :
چهارشنبه 17 تير 1394 04:07:48
خبرنامه
پس از وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر و کلیک بر روی دکمه عضویت ، شما عضو خواهید شد :