سایت رسمی هیئت فوتبال استان لرستان || Footballlorestan.ir

نظر سنجی

به نظر شما مهمترین اولویت فوتبال لرستان در سال 94برای بهبود وپیشرفت فوتبال در استان چیست؟

تقویت باشگاه داری وحمایت از بخش خصوصی
توجه به فوتبال پایه واستعدادیابی
توجه به حضور تیم های لرستانی در لیگ های مختلف
تقویت اخلاق در فوتبال ومبارزه با بی اخلاقی

دیدن نتیجه تا به الان
رئیس هیات فوتبال لرستان:هدف خیبر در لیگ یک حضورمیانه جدول است

چهارشنبه 17 تير 1394 04:07:13

 به گزارش روابط عممی هیات فوتبال لرستان،حیدر بهاروند به آخرین وضعیت تیم فوتبال خیبر خرمآباد اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخیها تنها دنبال شایعهسازی هستند ولی باید به آنها بگویم که خیبر با بازیکنان بومی و تمام قوا در لیگ دسته اول باشگاههای کشور حضور خواهد یافت.

وی در مورد اینکه مسئولین باشگاه، کادر فنی و بازیکنان تیم هیچ گونه کمکی از استان دریافت نکردهاند، بیان کرد: اگر کسی میخواهد به فوتبال لرستان، خیبر و این بازیکنان جوان کمک کند، بیاید. ما به گرمی دست او را میفشاریم و از او استقبال خواهیم کرد و اگر هم متقاضی خرید باشد تیم را به او واگذار خواهیم کرد به شرطی که در خرمآباد باقی بماند و اسمش نیز تغییر نکند.

رئیس هیات فوتبال لرستان در ادامه گفت: 15 روز است تمرینات را شروع کردهایم و بازیکنان با تمام وجود در اختیار تیم هستند. سرمربی و کادر فنی قبلی تمرینات را زیرنظر دارند.

بهاروند درباره اینکه خیلیها اعتقاد دارند خیبر نیاز به بازیکنان جدید زیادی برای حضور در لیگ یک دارد، اینچنین پاسخ داد: سطح فنی خیلی از بازیکنان ما بالاست و خود را در لیگ دسته 2 نشان دادهاند ولی برای حضور قویتر در مسابقات با نظر کادر فنی چند بازیکن بومی آن هم زیر 30 سال جذب خواهیم کرد.

وی درباره اینکه چرا جشن صعود برای خیبر برگزار نشده است، اظهار کرد: به نظر شما من باید جشن صعود برگزار کنم یا دستگاههای اجرایی استان؟ موقعی که پاداشهای قول داده شده خودشان را هم ندادهاند چه انتظاری باید داشته باشیم. برخی از دوستان ساکن تهران در پایان بازی با استقلال آبی تهران که منجر به صعود خیبر شد قول پاداش دادند و قرار است با هماهنگیهایی که انجام دادهایم، این مبالغ به زودی پرداخت شود.

این عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه تیمهای لیگ یک فاصله فنی زیادی از هم ندارند، اذعان کرد: نکته مهم در مورد تیمها اختلاف آنها در مسائل مالی است که در بسیاری موارد بر فنی چربش دارد.

بهاروند با بیان اینکه هدف اصلی ما حضور قوی در لیگ 20 تیمه امسال است خطاب به تماشاگران و فوتبالدوستان لرستانی گفت: تماشاگران باید سطح توقع خود را پایین بیاورند، هدفگذاری و برنامهریزی خیبر حفظ تیم در لیگ و نیم نگاهی هم به نیمه بالای جدول داشتن است.

رئیس هیات فوتبال لرستان با تاکید بر اینکه مطمئن باشید شرایط مالی خیبر نسبت به پارسال و لیگ دسته دوم بهتر خواهد بود، اضافه کرد: استاندار ورزشی و فوتبالدوست لرستان تاکنون حمایت و پشتیبانیهای زیادی از خیبر داشته که جای تقدیر و تشکر نیز دارد و امیدواریم این حمایتها همچنان ادامه یابد.

بهاروند گفت: معاون سیاسی امنیتی استانداری و مدیرکل ورزش و جوانان لرستان پیگیریهای زیادی برای خیبر داشتهاند که امیدوارم به سرانجام برسد و زحمات آنها نیز درخور تشکر و تقدیر است.

وی در پایان از یگان ویژه و نیروی انتظامی لرستان برای تامین نظم و امنیت برگزاری مسابقات خانگی خیبر تقدیر کرد.آمار بازدیدها
» آنلاین : 1
» بازدید امروز: 16
» بازدید این هفته: 133
» بازدید این ماه: 81
» بازدید امسال: 7858
» کل بازدیدها: 42062
آخرین به روز رسانی :
چهارشنبه 17 تير 1394 04:07:48

آمار بازدیدها
» آنلاین : 1
» بازدید امروز: 16
» بازدید این هفته: 133
» بازدید این ماه: 81
» بازدید امسال: 7858
» کل بازدیدها: 42062
آخرین به روز رسانی :
چهارشنبه 17 تير 1394 04:07:48
خبرنامه
پس از وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر و کلیک بر روی دکمه عضویت ، شما عضو خواهید شد :